Brief coaching | Brief koučing


Koučing / Coaching - Špecifikom Brief koučingu je jeho vysoká účinnosť. Už počas prvého sedenia je možné dosiahnuť zaujímavé výsledky. Ak sa potrebujete rozhodnúť správne, ale pritom rýchlo, brief koučing je ideálny pre Vás. Veľakrát už po prvom sedení objaví v sebe klient dostatok zdrojov a schopností a kouča pre svoj ďalší pokrok nepotrebuje. Vyriešenie komplexnejších tém trvá väčšinou 2 až 4 sedenia.

Ste v náročnej životnej situácii ? Chýba Vám motivácia ? Ste nespokojní s využitím svojho potenciálu ? Máte vo vzťahu konflikty a chcete ich efektívne riešiť ? Viete cieľ ale neviete cestu ? Chcete urobiť radikálnu zmenu ? Chcete urobiť niečo pre svoj osobnostný rozvoj ? Zvýšiť sebaistotu ? Chcete vylepšiť svoje vzťahy s okolím ? Ste nespokojní so svojim životom ? Chceli by ste získať nové možnosti sebarealizácie ? Chcete zvýšiť efektivitu práce ? Chcete kvalitnejší život ? Chcete lepšie zvládať rodinné záťažové situácie ? Chcete nadobudnúť v živote rovnováhu ? Chcete zvýšiť výkon a motiváciu pracovníkov? Chcete zlepšiť komunikáciu s kolegami? Chcete viac využívať potenciál pracovníkov ? Chcete skvalitniť spoluprácu v tíme ? Chcete ušetriť čas na iné aktivity Vašej firmy ? Chcete zlepšiť vedenie pracovníkov ? Chcete mať vyššiu spokojnosť pracovníkov ? Chcete aby pracovali efektívnejšie ? Chcete efektívnejšie plánovať ?

Pomocou „Brief Koučingu“ a „Brief Mentoringu s prvkami koučingu“ Vám na tieto, ale aj iné otázky vieme pomôcť nájsť odpovede. Pojem koučingu vychádza pôvodne zo športovej terminológie. Jeho cieľom v tomto kontexte bolo zvyšovanie výkonnosti v jednotlivých športových odvetviach. Vzhľadom na rýchle a trvalé výsledky bol koučing importovaný aj do biznisu. KOučing sa stále vyvíjal a zdokonaľoval až do dnešnej podoby a stále sa rozvíja. Firmy v poslednej dobe stále zvyšujú svoj záujem o tento štýl vedenia a zavádzajú akoučovanie ako primárny štýl vedenia vo firme...O takej firme sa hovorí, že je vedená koučovacím štýlom. Teda prioritou je dôvera v schopnosti ľudí, samostatnosť, zodpovednosť zamestnancov za seba i celú firmu a obrovský priestor pre tvorivosť. Pri čom pomáha brief koučing:

- Keď stojíme pred neprehľadnou situáciou alebo sa jednoducho nevieme rozhodnúť
- V atmosfére rešpektu a bezpečia sa skúmajú a vedome prehodnocujú postoje
- Je šanca uvedomiť si svoje vnútorné a vonkajšie zdroje a lepšie ich využívať
- Pomáha vedome vytvárať a riadiť proces vlastného vývoja, zameraný na postupné zdokonaľovanie seba samého
- Pomoc k samostatnosti cez sebareflektovanie, sebavnímanie a sebauvedomenie
- Naučí riešiť čo vyzerá neriešiteľné, dokázať si postaviť jasné a užitočné ciele a dosahovať efektívne výsledky
- Príležitosť realizovať žiaduce zmeny rýchlejšie a trvalejšie
- Vedie k vyššej miere samostatnosti, preberaniu iniciatívy a zodpovednosti
- Dáva šancu „prerásť seba samého“, podporovať prirodzenú túžbu po úspechu a iniciovať vlastný potenciál
- Slúži na dosiahnutie lepších výsledkov pri vynaložení menšej námahy
- Pomáha hľadať a nachádzať vlastné cesty, resp. riešenia užitočným spôsobom pre koučovaného

Kouč - ktorý s Vami pracuje, nie je zodpovedný za obsah coachingového procesu ale za samotný proces, jeho správne a odborné vedenie. Orientuje sa na klienta a z neho vychádza pri jeho sprevádzaní. Cieleným odborným sprevádzaním poskytuje klientovi priestor na zamyslenie, rozvoj a vytýčenie nových ciest pri dosahovaní svojich cieľov.


  •       Metódy Brief koučingu coachingu: individuálne alebo skupinovo
  •       Miesto konania:  Bratislava (osobne) resp. Online (Skype konzultácie)
  •       Dĺžka, trvanie odborného koučovacieho poradenstva: individuálne (na základe potrieb účastníka / klientov)
  •       Termíny konania: ASAP (poradenstvo, koučing a konzultácie organizujeme pravidelne, na základe vzájomnej dohody)
  •       Možnosť absolvovať odborné poradenstvo | konzultácie | tréningy: denná, individuálna (One to One) resp. skupinová
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  podľa potrieb (individuálne aj skupinové poradenské a konzultačné odborné sedenia)
  •       Kategória odborných poradenských stretnutí | konzultácii:  osobné / individuálne / skupinové / komunitné / tímové / firemné / iné
  •       Odborný garant koučovacích poradenských stretnutí: PhDr. Marek Horňanský, MBA. /dlhoročný kouč, poradca a mentor osobnostného a kariérneho rozvoja/
 
Cena Brief Coachingu už od:  49,- eur  /  sedenie

(možnosť absolvovania odborných konzultácii - osobne alebo Skype)

objednávka kurzu školenia

Konzultacie

 

TvojKouč.sk | rozvojové centrum®
Ventúrska 13,  811 01 Bratislava
Info Linka: +421 905 485 153

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web:  www.TvojKouc.sk

Výnimočný servis a klientský prístup

Ak máte záujem o odborný kariérny rast či osobnostný rozvoj, ste na najlepšej adrese. Skúsený tím poradcov, lektorov a koučov je pripravený Vaše vedomosti a zručnosti  rozvinúť na maximum. Kurzy a školenia Vám ušijeme na mieru. Kontaktujte nás - sme tu denne pre Vás - od 08.00 h. do 20.00 hod. Radi Vám poradíme: 0905 485 153