Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Kurz:  "Anglický jazyk | angličtina - pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pokročilých"


Anotácia kurzu: Angličtina a anglický jazyk. Chcete sa naučiť rozprávať anglicky ? Potom by ste si nemali ujsť školenia a kurzy angličtiny. Vďaka lektorom a školitelom ktorí sa Vám venujú individuálne, máte možnosť učiť sa cudzí jazyk prirodzenou a plynulou metódou. Či už ste začiatočník, alebo poktročilí, každý si nájde ten svoj jazykový "level". Školíme v malých skupinkách, poprípade sa môžte učiž formou "One on One" individuálne. Lektor pristupuje ku každému individuálne, podla úrovne angličtiny prispôsobuje výučbu ako aj ´metódy a techniky zvládnutia cudzieho jazyka. Kurzy anglického jazyka sú pre záujemcov na všetkých jazykových úrovniach, od začiatočníkov po pokročilých.

Ak chcete pri vzdelávaní čo najviac rozprávať, zažiť kreatívnu atmosféru a dosiahnuť merateľné výsledky, toto je správna voľba.Študujete modernou metódou zameranou na rozprávanie a porozumenie v cudzom jazyku, ktoré tvoria až 90% náplne hodiny. Lektori používajú vizuálne pomôcky, praktické príklady, učia gramatiku bez poučiek a rozvíjajú kreatívnu slovnú zásobu. Každý kurz má jasne sledovateľné ciele, ktoré si študujúci spolu s lektorom určia na začiatku kurzu a na konci kurzu ich splnia. Navyše sa v nich stretávate s ľuďmi s podobnými záujmami v malej skupine (max. 10 študujúci), miniskupinke (2-5), prípadne v individuálne nastavenom kurze. Vždy vám pomôže ochotný personál, k dispozícii je čerstvá voda s citrónom, môžete využívať knižnicu, počúvať audiobooky, podebatovať s anglickými lektormi z celého sveta. Vašu úroveň jazykových znalostí si zistíte pomocou zaraďovacieho testu, ktorý môžete absolvovať s lektorom na úvodnej hodine.

Úrovne kurzu:
A1 - začiatočníci
A2 - pokročilí začiatočníci
B1 - mierne pokročilí
B2 - pokročilí
C1 - experti

Široká paleta jazykových kurzov, ktoré sú momentálne v ponuke na slovenskom trhu, zahŕňa veľké množstvo rôznych druhov výučby angličtiny, v ktorých nie je ľahké sa orientovať. Ak si vyberiete metódu, ktorá vám nesadne, je neefektívna, alebo vás bude skrátka nudiť, je veľmi pravdepodobné, že skončíte presne tam, kde ste začínali. A do zoznamu si pridáte ďalší „kurz, kam ste chvíľu chodili.“

Jednou z možností je CALLANOVA METÓDA: Ak sa nechcete učiť anglický jazyk, ale chcete anglicky hovoriť Callanova metóda môže byť pre vás tým správnym riešením! Počas hodín odpovedáte a počúvate až 4x viac ako pri inej výučbe jazyka. Callanova metóda je priamou metódou výučby jazyka vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých. Metóda je zameraná na vytvorenie prirodzeného prostredia, v ktorom sa jazyk aktívne používa, pričom kladie dôraz na schopnosť rozumieť a vyjadriť sa v jazyku. Výučba anglického jazyka Callanovou metódou je nepretržitý rečový kontakt medzi lektorom a študentmi - komunikácia v cieľovom jazyku formou otázok a odpovedí. Callanova metóda je dynamická metóda výučby angličtiny, ktorá dáva v prvom rade dôraz na to, aby ste sa nebáli rozprávať. Formou rýchlych otázok a odpovedí, ktoré z vás lektor 50 minút v plnom nasadení doslova „ťahá“, si osvojíte rozsiahlu slovnú zásobu, naučíte sa pohotovo tvoriť pomerne zložité vety a výrazne sa zlepší vaše porozumenie hovorenej angličtine.

Callanova metóda ktorú naša jazyková škola ponúka v Bratislave, je zaručenou originálnou metódou, ktorá má už vyše päťdesiatročnú overenú tradíciu. Napriek tomu, že niektoré jazykové školy prichádzajú s novými, „vylepšenými“ podobami Callanovej metódy, skúsenosti ukazujú, že tradícia znamená najlepšie výsledky. Nevyhnutnú modernizáciu, pričom základ stále vychádza z klasickej Callanovej metódy, prináša nová edícia kníh, s ktorou prišiel v r. 2012 Callan Institute v Londýne. Tieto zrevidované a modernizované učebnice postupne zaradíme do našich hodín. Naša jazyková škola v Bratislave vám však bude stále prinášať zaručenú stabilitu a overenú kvalitu.

Top kvalita hodín: Kurz angličtiny v jazykovej škole je oproti iným kurzom jedinečný tiež v tom, že dbáme na top kvalitu každej odučenej hodiny. Maximálne nasadenie lektora, zapojenie všetkých študentov počas celej dĺžky hodiny, zaručený progres v anglickom jazyku, tradícia menom Callanova metóda – to všetko nájdete na hodinách Anglickej školy. A varujeme vás, že ako bonus sa vám môže stať, že z hodiny odídete nabití energiou a pocitom, že na sebe pracujete !

Informácie a história o anglickom jazyku: Angličtina je západogermánsky jazyk, pôvodom z Anglicka. Je to druhý najrozšírenejší materinský jazyk na svete, pre približne 402 miliónov ľudí (2002). Angličtina má postavenie lingua franca (dorozumievací jazyk v mnohojazyčných oblastiach) v mnohých častiach sveta. Angličtina sa taktiež používa ako hlavný dorozumievací jazyk vo viacerých oblastiach, napríklad IT alebo geografii. Pri prekladaní textov do väčšiny jazykov sa prekladá najčastejšie práve z angličtiny. Angličtina patrí medzi svetové jazyky. Je to jazyk, ktorý študuje najviac ľudí učiacich sa viac jazykov. Slovná zásoba angličtiny obsahuje veľký podiel slov cudzieho pôvodu, a to prevažne z románskych jazykov. Francúzština mala na angličtinu zásadný vplyv, nakoľko bola 300 rokov úradným jazykom Anglicka (11 až 14 storočie). Preto bolo z tohto jazyku do angličtiny prevzatých mnoho slov, napr. language – langue(jazyk), grand – grande (veľký), parrot – perroquet (papagáj). Slová germánskeho pôvodu (resp. anglosaské alebo odvodené zo škandinávskych jazykov) vrátane všetkých zámen a spojok bývajú kratšie než latinské slová a sú bežnejšie v každodennej reči. Dlhšie slová latinského pôvodu sú často považované za elegantnejšie a sú preferované v písomnom prejave. Bohatstvo jazyka spočíva v množstve rôznych variantov rozdielnych významov a odtieňov umožňujúcich komplexne a presne vyjadriť popisované myšlienky. Angličtina je typická aj svojou prispôsobivosťou. Do bežného použitia ľahko prijíma technické termíny, často dokonca celé nové frázy. Na formovanie anglickej slovnej zásoby má zásadný vplyv stúpajúci počet anglicky hovoriacich ľudí po celom svete. Rôzne odtiene je možné pozorovať nielen medzi rodenými anglicky hovoriacimi z rôznych krajín (USA, Veľká Británia, Austrália, apod.), ale aj medzi študentmi angličtiny, ktorý tento jazyk plynule používajú pracovne či na úradoch. Angličtina je oficiálnym jazykom v mnohých ľudnatých štátoch (India, Pakistan, Filipíny, až 24 afrických štátov, apod.). Vďaka rýchlemu technologickému pokroku sme do slovenčiny prevzali množstvo anglických slov. Niektoré sme udomácnili (víkend-weekend, hokej-hockey, džús-juice, míting-meeting, apod.) a niektoré používame v originálnej podobe (online, cool, song, okay, notebook, apod.). Navyše početná slovná zásoba európskych jazykov pochádza ešte z dávnych čias, kedy ako do slovenčiny, tak do angličtiny prenikali výrazy z latinčiny a gréčtiny (situácia-situation, administrátor-administrator, geografia-geography, cirkulácia-circulation, subjekt-subject, stabilný-stable, tradícia-tradition, apod.). Angličtina má bohatú slovnú zásobu a schopnosť prijímať nové slová. Keďže však na rozdiel od ostatných veľkých jazykov neexistuje žiadny regulačný úrad, ktoré by nové slová “prijímal”, je veľmi problematické určiť ich počet. Novotvary vznikajú predovšetkým v medicíne, vede a technológiách, ale aj v ďalších oblastiach.

Náš anglický jazykový inštitút: ponúka široké portfólio jazykových kurzov so zameraním na výučbu anglického jazyka pre všetky jazykové úrovne. Medzi našich klientov sa zaraďujú známe medzinárodné spoločnosti, lokálne firmy, štátne inštitúcie, pracujúci profesionály, študenti vysokých škôl a aktívny seniori. Našim cieľom je kvalitná výučba s dlhodobým výsledkom, pre všetkých, ktorí sa potrebujú zdokonaliť v ovládaní angličtiny, ako základného medzinárodného jazyka. Investujte do jazykového kurzu angličtiny, investujte do seba samých !


  • Dĺžka, trvanie jazykových kurzov | seminárov / workshopov: min. 1 hodina 
  • Úroveň obtiažnosti ponúkaných kurzov a seminárov: začiatočníci až pokročilí
  • Miesto konania kurzov pre verejnosť:  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika
  • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / otvorené / ďalšie vzdelávanie
  •       Možnosť absolvovať kurzy | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
  •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Poradenského centra v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
  •       Termíny konania: ASAP (ponúkané kurzy a semináre organizujeme pravidelne - min. 2 * týždenne počas celého kalendárneho roka 2022)
  •       Tréningové metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, video analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
  •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenia  (obsah, témy atď.) je možné prispôsobiť požiadavkám účastníkov
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a odborné zručnosti / min. počet účastníkov na jeden kurz: 1 účastník
         Cena kurzu od:  10,- eur  /  1 účastník

chcem viac info

kurzy anglictiny anglickeho jazyka

Konzultacie

 

TvojKouč.sk | rozvojové centrum®
Ventúrska 13,  811 01 Bratislava
Info Linka: +421 905 485 153

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web:  www.TvojKouc.sk

Výnimočný servis a klientský prístup

Ak máte záujem o odborný kariérny rast či osobnostný rozvoj, ste na najlepšej adrese. Skúsený tím poradcov, lektorov a koučov je pripravený Vaše vedomosti a zručnosti  rozvinúť na maximum. Kurzy a školenia Vám ušijeme na mieru. Kontaktujte nás - sme tu denne pre Vás - od 08.00 h. do 20.00 hod. Radi Vám poradíme: 0905 485 153