O nás | firemný profil


Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá vzdelávaním a komplexným rozvojom ľudského potenciálu. Hlavným zámerom našej spoločnosti je byť sprievodcom pre našich klientov na ceste k objaveniu a naplneniu potenciálu jedinca, tímu či celej spoločnosti.

   Našou ambíciou preto je, aby rozvojové a vzdelávacie programy, ktoré ponúkame, odrážali najnovšie trendy. Trendy v oblasti vzdelávania a rozvoja jednotlivcov, tímov či organizácii. Tak aby boli použiteľné v praxi a zároveň prinášali želaný efekt v práci a živote našich klientov. Na základe množstva realizovaných programov a spätných väzieb od našich klientov, môžeme hrdo prehlásiť, že sa nám túto ambíciu aj darí napĺňať.

o nas vzdelavacia spoločnosť

Konzultacie

 

TvojKouč.sk | rozvojové centrum®
Ventúrska 13,  811 01 Bratislava
Info Linka: +421 905 485 153

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web:  www.TvojKouc.sk

Výnimočný servis a klientský prístup

Ak máte záujem o odborný kariérny rast či osobnostný rozvoj, ste na najlepšej adrese. Skúsený tím poradcov, lektorov a koučov je pripravený Vaše vedomosti a zručnosti  rozvinúť na maximum. Kurzy a školenia Vám ušijeme na mieru. Kontaktujte nás - sme tu denne pre Vás - od 08.00 h. do 20.00 hod. Radi Vám poradíme: 0905 485 153