Kurz: "Francúzky jazyk | francúzština - pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pokročilých"


Anotácia kurzu: Francúzky jazyk a francúzština. Chcete sa naučiť hovoriť plynule francúzky ? Ste večný začiatočník, ktorému sa nedarí zlepšovať podľa predstáv ? Alebo francúzky ako tak ovládate a potrebujete svoj cudzí jazyk len zdokonaliť ? Poprípade potrebujete francúzštinu pre svoju prácu alebo nový vzťah ? Všade tam máte možnosť zdokonaliť sa. Naši lektori a učitelia jazyka Vás zdokonalia nielen v počúvaní a písaní, ale predovšetkým v hovorení. Získate nové znalosti, lepšiu výslovnosť, sebaistotu ale predovšetkým možnosť konverzácie vo francúzkom jazyku. Či už formou výučby u nás v jazykovej škole, alebo u Vás vo firme, popripade online internetovou formou cez Skype. Investujte do seba a naučte sa nový cudzí jazyk ako ten materský !

Viac ako 200 miliónov ľudí hovorí po francúzsky. Ponúkame kurzy francúzštiny na mieru - individuálne kurzy francúzštiny, skype francúzština a francúzština v mini skupinách. Vy sa rozhodnete kedy budú hodiny prebiehať, koľko ich absolvujete a v akej intenzite. Potrebujete zlepšiť gramatiku, či plynulo konverzovať po francúzsky? Pomôžeme vám vybrať správny jazykový kurz francúzštiny, podľa vašich cieľov. Všetko je na tebe. Nie je nič, čo by sa v tomto kurze neprispôsobovalo tvojim požiadavkám. Táto stále viac preferovanejšia forma štúdia je hrdou ukážkou toho, kam až vieme zájsť v napĺňaní individuálnych potrieb. Otestujeme tvoju úroveň, odporučíme vhodný program, dohodneme zameranie a nastavíme intenzitu. Sám si určíš deň a hodinu kedy budeš študovať.

Čo zažiješ a získaš na tomto kurze:
- lektor ti bude venovať 100% pozornosti
- budeš rozprávať väčšinu času
- výsledky tvojho napredovania uvidíš rýchlejšie
- budeš si nastavovať rozvrh podľa svojich možností
- tematiku kurzu ti dokážeme prispôsobiť
- získaš osobného manažéra s ktorým budeš riešiť všetky požiadavky

Ponúkame kurzy všeobecnej francúzštiny pre deti i dospelých na rôznych úrovniach. Individuálnu výučbu francúzštiny poskytujeme počas celého školského roka. Skupinové kurzy otvárame priebežne pri dostatku uchádzačov o kurz (min.2 študenti). O aktuálnej ponuke kurzov francúzštiny sa informujte telefonicky alebo emailom. Polointenzívne kurzy francúzskeho jazyka prebiehajú konverzačnou priamou metódou alebo klasickou formou výučby. Vyberte si metódu, ktorá Vám najviac vyhovuje a zdokonaľte sa vo francúzskej gramatike, verbálnom i písomnom prejave. Ľubozvučný jazyk lásky či medzinárodný diplomatický jazyk, to sú charakteristickú atribúty populárneho európskeho jazyka, ktorý môžete študovať aj v našej jazykovej škole. Kurzy fracúzskeho jazyka otvárame celoročne vo všetkých úrovniach: úplný začiatočník, začiatočník, pokročilý, stredne pokročilý a pokročilý.

Z ponuky našich kurzov si určite vyberiete:
Dospelí, firmy a spoločnosti
Skupinové jazykové kurzy
Individuálne jazykové kurzy
Intenzívne jazykové kurzy
Prípravné jazykové kurzy
Špecializované jazykové kurzy
Firemné jazykové kurzy
Deti a mládež
Detské jazykové kurzy
Teenageri (13+)
Maturita francúzky
Odborné kurzy
Obchodné rokovania
Prezentačné zručnosti
Administratíva
Personalistika
Logistika
Právnická francúzština
Finančníctvo

Cudzí jazyk sa na týchto hodinách učíte prirodzenou cestou: ako malé dieťa, ktoré najprv počúva, potom opakuje a rozpráva, potom sa učí písať a čítať. Lektor simuluje prostredie v danom jazyku a systémom otázok a odpovedí komunikuje so študentmi, následne študenti medzi sebou. Na hodine sa udržiava svižné tempo hodiny, aby sa študent na 100% sústredil na daný jazyk. Gramatika sa učí bez poučiek z kontextu, používajú sa videá, zvukové záznamy, vizuálne pomôcky a množstvo doplnkových materiálov. Slovná zásoba sa nabaľuje kreatívnym spôsobom, výučbu dopĺňame miniprojektami, kreatívnymi zadaniami a aktuálnymi témami. Každý kurz má ciele, ktoré si študujúci spolu s lektorom určia na začiatku kurzu a na konci kurzu ich splnia. Aj preto je dnes metóda rozšírená vo viac ako 15 krajinách na celom svete a naši študenti dosahujú ďaleko nadpriemerné výsledky.

Informácie o jazyku francúzština: Francúzština je románsky jazyk, ktorým sa hovorí najmä vo Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku, Kanade a v niekoľkých krajinách v Afrike. Z francúzštiny pochádza veľká časť medzinárodných slov – až 70 % slov v dnešnej angličtine má francúzsky (a sprostredkovane cez francúzštinu vlastne latinský) pôvod. Francúzština je medzinárodným diplomatickým jazykom, komunikačným jazykom EÚ, NATO, OSN a ďalších podobných organizácií, dnes je však vytlačovaná angličtinou, vďaka ktorej jej význam upadá (napriek snahe francúzskej vlády podporovať šírenie jazyka v zahraničí). Francúzsky jazyk predstavuje svetový jazyk, ktorý v súčasnosti používa 220 miliónov ľudí pochádzajúcich z viac ako 77 krajín nachádzajúcich sa na 5 kontinentoch. Zároveň je to druhý najštudovanejší cudzí jazyk v európskych a amerických školách. Je to jazyk diplomacie vo svete (NATO, OSN) i na európskej úrovni (inštitúcie EÚ), ako aj jazyk používaný na medzinárodnom súdnom dvore a na súde pre ľudské práva. Francúzština má dôležité postavenie aj na Slovensku a to nielen z pohľadu členstva Slovenska v medzinárodných organizáciách, ale predovšetkým ako krajina s významným zastúpením podnikov z francúzsky hovoriacich krajín. Neprehliadnuteľné mená ako napr. AP Soft, Arcelor, BTA, Transgem, MB Industry, Barry, Orange, Danone, Camaïeu, Boiron, Yves Rocher, Renault, predstavujú len malú ukážku firiem z Luxemburska, Belgicka, Francúzska, Švajčiarska a Kanady (kde francúzsky jazyk predstavuje jeden z oficiálnych jazykov) pôsobiacich v súčasnosti na Slovensku. Naviac existuje v našej krajine niekoľko francúzsko-slovenských univerzitných programov, ktoré sú akreditované slovenským a francúzskym ministerstvom školstva. V rámci týchto programov sú prednášky úplne alebo čiastočne prednášané vo francúzskom jazyku študenti majú možnosť absolvovať časť štúdia vo Francúzsku. Týmto spôsobom môžu študenti získať po skončení  ednotlivých cyklov (bakalárskeho a magisterského) dva diplomy –francúzsky a slovenský z obidvoch partnerských škôl a to z oblasti práva, ekonomiky, medzinárodných vzťahov, financií, manažmentu, hospodárstva a masmédií.

Môžete si vybrať z bohatej ponuky cudzích jazykov ako sú angličtina, nemčina, francúzština, španielčina a ruština. Forma vášho štúdia môže byť individuálna, v miniskupinke do 1-5 študentov alebo formou skupinového kurzu. Pre mierne pokročilých, začiatočníkov aj pokročilých. Učíme fyzické osoby, ale aj firmy a organizácie. Najlepšia výuka cudzích jazykov v našom jazykovom inštitúte. Investujte do štúdia jazykov a zvýšte svoje jazykové zručnosti a vedomosti už dnes !


  • Dĺžka, trvanie francúzkych kurzov | seminárov / workshopov: min. 1 hodina 
  • Úroveň obtiažnosti ponúkaných kurzov a seminárov: začiatočníci až pokročilí
  • Miesto konania kurzov pre verejnosť:  Bratislava / Slovenská republika / Česká republika
  • Kategória ponúkaných vzdelávacích kurzov a seminárov: kurzy pre verejnosť / otvorené / ďalšie vzdelávanie
  •       Možnosť absolvovať kurzy | forma výuky: denná, individuálna (One to One) aj skupinová / prispôsobujeme potrebám
  •       Odborný garanti vzdelávania:  odborný interný a externý tím Poradenského centra v oblasti osobnostného a kariérneho rozvoja
  •       Termíny konania: ASAP (ponúkané kurzy a semináre organizujeme pravidelne - min. 2 * týždenne počas celého kalendárneho roka 2021)
  •       Tréningové metódy: individuálne a skupinové riešenie situácií, práce a úlohy, prípadové štúdie, video analýza, literatúra, odporúčania a riešenia, prax
  •       Minimálne vstupné vedomosti: nepredpokladajú sa konkrétne vedomosti. Školenia  (obsah, témy atď.) je možné prispôsobiť požiadavkám účastníkov
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  každý kto chce zlepšiť svoje osobnostné a odborné zručnosti / min. počet účastníkov na jeden kurz: 1 účastník
         Cena kurzu od:  10,- eur  /  1 účastník

chcem viac info

kurzy francuzštiny francuzkeho jazyka

Konzultacie

 

TvojKouč.sk | rozvojové centrum®
Ventúrska 13,  811 01 Bratislava
Info Linka: +421 905 485 153

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web:  www.TvojKouc.sk

Výnimočný servis a klientský prístup

Ak máte záujem o odborný kariérny rast či osobnostný rozvoj, ste na najlepšej adrese. Skúsený tím poradcov, lektorov a koučov je pripravený Vaše vedomosti a zručnosti  rozvinúť na maximum. Kurzy a školenia Vám ušijeme na mieru. Kontaktujte nás - sme tu denne pre Vás - od 08.00 h. do 20.00 hod. Radi Vám poradíme: 0905 485 153