Životný koučing | Life coaching


Koučing / Coaching - "Máte pred sebou životnú výzvu ? Neviete sa rozhodnúť ? Potrebujete niekoho nestranného, kto by s Vami hľadal odpovede na otázky a problémy, ktoré Vás trápia ? Poprípade potrebujete lepšie využívať svoje zdroje ? Efektívnejšie dosahovať výsledky ? Potrebujete nájsť riešenie v zdanlivo bezvýchodiskovej situácii ? Chcete zlepšiť svoje vzťahy ? Potrebujete zvýšiť svoju sebaistotu ? Alebo Vás neuspokojuje práca a cítite, že by vaša kariéra mala uberať iným smerom ? Chcete vybalansovať čas na prácu a čas pre seba, svoju rodinu a koníčky? Potrebujete sa v sebe zorientovať a cítite, že by "Life Kouč" by Vám v tom mohol byť prospešný a nápomocný .... ?"

Životný koučing (Life coaching) - je to čo potrebujete, ak riešite nejakú zložitú životnú situáciu, chcete si vyliečiť vzťahy, potrebujete urobiť dôležité životné rozhodnutia, alebo hľadáte odpovede na vaše otázky. Life (žiotný) kouč vám pomôže prenesť sa cez strachy a obavy. Dokážete spolu pracovať tak, aby ste si ujasnili životné hodnoty a určili životné ciele a priority. Life kouč vám môže pomôcť identifikovať problémy, ktoré vás držia späť a bránia vám žiť taký život, aký chcete. Môže to byť slabé presvedčenie, nízke sebavedomie, alebo čokoľvek, na čo pozeráte ako na obriu prekážku vo svojom konaní. Niekedy sa môže stať, že presne viete, čo chcete dosiahnuť vo svojom živote, ale jednoducho nemáte predstavu, ako na to.

Je úlohou kouča povzbudiť, inšpirovať a motivovať vás do akcie. Koučing vám poskytne možnosť slobodne diskutovať o svojich záujmoch a problémoch. V priebehu procesu zistíte ako progresívne smerovať svoje kroky k dosiahnutiu cieľov, ktoré ste si nastavili sami. Koučing umožňuje dostať to najlepšie z vás a umožniť vám rozhodnutia, ktoré zlepšia váš život.

Životný koučing: rozvíja - uľahčuje zmenu/prerod - je reaktívny a flexibilný - umožňuje osobný prerod na - individuálnom základe - nie je kritický, nedrží sa noriem, - nie je vzdelávací - ústredným kľúčom life koučingu je empatia.

Dôvody, kedy hlavne ľudia využívajú life koučing: pre pomoc a podporu v kariére - pre určenie smeru v kariére - predovšetkým pri zmenách v kariére - pri vzťahových problémoch (v práci, v rodine) - pri rozhodovaní sa v rôznych životných situáciách - pre získanie reakcie a spätnej väzby na svoje myšlienky a plány - vypracovať sa na kariérnom rebríčku, čo najrýchlejšie - znova cítiť v práci svoje naplnenie - zlepšenie vzťahov s rodinou a partnermi - naučiť sa rodičovským zručnostiam, ktoré prospievajú dieťaťu i rodičom - získať duchovný zmysel života, alebo z dôvodu túžby si v sebe a živote „upratať“.


  •       Metódy life koučingu coachingu: individuálne alebo skupinovo
  •       Miesto konania:  Bratislava (osobne) resp. Online (Skype konzultácie)
  •       Dĺžka, trvanie odborného koučovacieho poradenstva: individuálne (na základe potrieb účastníka / klientov)
  •       Termíny konania: ASAP (poradenstvo, koučing a konzultácie organizujeme pravidelne, na základe vzájomnej dohody)
  •       Možnosť absolvovať odborné poradenstvo | konzultácie | tréningy: denná, individuálna (One to One) resp. skupinová
  •       Cieľová skupina a max. počet účastníkov:  podľa potrieb (individuálne aj skupinové poradenské a konzultačné odborné sedenia)
  •       Kategória odborných poradenských stretnutí | konzultácii:  osobné / individuálne / skupinové / komunitné / tímové / firemné / iné
  •       Odborný garant koučovacích poradenských stretnutí: PhDr. Marek Horňanský, MBA. /dlhoročný kouč, poradca a mentor osobnostného a kariérneho rozvoja/
 objednávka kurzu školenia
Cena životného (life) koučingu už od:  49,- eur  /  sedenie

(možnosť absolvovania odborných konzultácii - osobne alebo Skype)

Životny koučing ponuka

Konzultacie

 

TvojKouč.sk | rozvojové centrum®
Ventúrska 13,  811 01 Bratislava
Info Linka: +421 905 485 153

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web:  www.TvojKouc.sk

Výnimočný servis a klientský prístup

Ak máte záujem o odborný kariérny rast či osobnostný rozvoj, ste na najlepšej adrese. Skúsený tím poradcov, lektorov a koučov je pripravený Vaše vedomosti a zručnosti  rozvinúť na maximum. Kurzy a školenia Vám ušijeme na mieru. Kontaktujte nás - sme tu denne pre Vás - od 08.00 h. do 20.00 hod. Radi Vám poradíme: 0905 485 153